Nikdy nie si sám

Práve tu je 43 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Modlitba na prstoch

Napočítaj s Bohom do päť! Zaujímavá modlitba od nášho svätého otca Františka k stiahnutiu TU :)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt modlitba na prstoch

Weboví správcovia

Potrebuješ pomôcť či nám chceš niečo odkázať?

Neváhaj a napíš nám na: davidk.daviddz@gmail.com

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt send message

Moc manželových modlitieb

Pre stiahnutie modlitby klikni SEM :)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kniha moc manzelovych modlitieb

Moc manželkiných modlitieb

Pre stiahnutie modlitby klikni SEM :)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kniha moc manzelovych modlitieb

4. pôstna nedeľa

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vedenie modlitieb pred sv. omšami: V týždni 18.3. - 24.3. vedie modlitby pred sv. omšami p. Katarína Slováková.  

Rozpis lektorov: 5. pôstna nedeľa: 08.00 hod. - r. Musákova; 10.00 hod. - r. Grominova.

Prvoprijímajúce deti: Prosím o stretnutie v sobotu 17.3. o 14.00 hod. Príďte aj s rodičmi do kostola.

Miništranti: Pozývam vás na stretnutie v sobotu 17.3. o 15.00 hod. do farského kostola.

Zbierka: V nedeľu 18. marca je vyhlásená v katolíckych kostoloch zbierka pre prenasledovaných kresťanov a utečencov (viac informácií na letákoch vzadu na stolíku alebo na www.charita.sk/pomoc-utecencom). Keďže ide o tretiu nedeľu v mesiaci, budú v ten deň v našom kostole zbierky dve: pri sv. omši zbieraný zvonček na dostavbu kostola a pastoračného centra a po sv. omši môžete prispieť do označených krabičiek v kostole na spomínanú zbierku pre prenasledovaných. Do týchto troch krabičiek (jedna na chóre a dve dole v kostole) sa vždy takýmto spôsobom robia zbierky, ktoré neslúžia našej farnosti, ale sa odosielajú na určený úmysel.

Krížové cesty: Na piatu pôstnu nedeľu sa krížovú cestu modlia matky zo spoločenstva Modlitby matiek. Po pobožnosti sme pozvaní na pôstnu kázeň.

Tehlička pre Afriku: Pri východe z kostola je pokladnička označená pre verejnú zbierku schválenú Ministerstvom vnútra a organizovanú saleziánskym občianskym združením Savio s názvom Tehlička. Po detskej sv. omši v stredu si deti môžu zameniť peniaze našetrené pôstom napr. od sladkostí za samolepky tehličiek a pomôcť uhasiť smäd svojim rovesníkom v Keni. Ale prispieť môžeme všetci aj bez tehličiek a kedykoľvek počas pôstu.

2%: Aj tento rok sa uchádzame o 2 % z vašich daní pre naše združenie Pro Nobis. Formulár je na stolíku pri východe z kostola i na našej webovej stránke.

Snúbenci: Vy, ktorí zvažujete prijať sviatosť manželstva v našej farnosti v tomto roku, nezabudnite sa včas (aspoň tri mesiace vopred) nahlásiť na farskom úrade. Aby sme spísali zápisnicu, dohodli prípravu, vyriešili prípadné povolenia.

Zimný štadión: Dnes (11.3.) máme možnosť korčuľovania v STD Aréne pre našu farnosť v zmenenom čase od 18.00 hod. do 19.00 hod. Poplatok je 2€ pre dospelých a 1€ pre nedospelých. Ďakujeme za účasť a porozumenie.

Nácvik zborov: V pondelok večer po adorácii nacvičuje v kostole pravidelne zbor dospelých, v sobotu o 13.30 v pastoračnom centre detský zbor.© 2018 Farnosť Vranov nad Topľou - Čemerné. Všetky práva vyhradené.