Nikdy nie si sám

Práve tu je 75 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Modlitba na prstoch

Napočítaj s Bohom do päť! Zaujímavá modlitba od nášho svätého otca Františka k stiahnutiu TU :)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt modlitba na prstoch

Weboví správcovia

Potrebuješ pomôcť či nám chceš niečo odkázať?

Neváhaj a napíš nám na: davidk.daviddz@gmail.com

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt send message

Moc manželových modlitieb

Pre stiahnutie modlitby klikni SEM :)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kniha moc manzelovych modlitieb

Moc manželkiných modlitieb

Pre stiahnutie modlitby klikni SEM :)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kniha moc manzelovych modlitieb

3. veľkonočná nedeľa

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vedenie modlitieb pred sv. omšami: V týždni 22.4. - 28.4. vedie modlitby pred sv. omšami p. Mária Kurucová.  

Rozpis lektorov: 4. veľkonočná nedeľa: 08.00 hod. - r. Dzurovčinova; 10.00 hod. - r. J. Sabola.

Nácvik zborov: V pondelok večer po adorácii nacvičuje v kostole pravidelne zbor dospelých, v sobotu o 13.30 v pastoračnom centre detský zbor.

Nedeľa Dobrého pastiera: Na budúcu nedeľu je možnosť navštíviť kňazský seminár v Košiciach, keďže tam bude Deň otvorených dverí s pripraveným programom. Kto máte záujem, nahláste sa v skaristii, objednáme autobus a o 12.00 hod. by bol odchod spred kostola. Zároveň bude v nedeľu zbierka na seminár a celý týždeň sa budeme modliť za duchovné povolania.

1. sväté prijímanie: Rodičov i deti pozývame na stretnutie v stredu 18.4. po detskej sv. omši. Bude sa skúšať oblečenie detí na slávnosť.

Parkovanie: Na parkovanie pri farskom kostole nepoužívajte označené miesta na asfaltovej časti parkoviska a medzi žltými čiarami pred hlavným vchodom. Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie.

Kľakátka: Prosíme, nestúpajte na kľakátka lavíc. Sú určené na kľačanie, stúpaním na ne sa rýchlo ničia. Vďaka.

Večer chvál: Mládež našej farnosti spolu so speváckym zborom vás všetkých pozývajú na večer chvál v piatok 20.4.2018 so začiatkom svätou omšou o 18.30 hod. Hosťom bude Pavol Vanacký a téma: Radosť.

Farské evanjelizačné bunky: Všetkým, ktorí by sa chceli oboznámiť s týmto projektom, je určená Prezentácia systému farských evanjelizačných buniek v kláštore sestier redemptoristiek vo Vranove n.T.-Lomnici dňa 8. mája od 8.30 do 17.00 hod. V predvečer je o 19.00 hod. večer chvál. Svoju účasť je treba nahlásiť do konca apríla. Kontakt: Slávka Fejková 0918 590 592, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

OHLÁŠKY:

  1. Jakub Demčák, syn Stanislava a Jany r. Hudackej, bývajúci v Čaklove a Jana Dudaščíková, dcéra Jána a Ivety r. Vlčekovej, bývajúca v Čemernom, ohlasujú sa 3. krát.
  2. Ján Jakubčin, syn Jána a Jany rod. Hrivnákovej, bývajúci v Čemernom a Katarína Pačutová, dcéra Dušana a Jarmily rod. Mikulovej, bývajúca v Ondavských Matiašovciach, ohlasujú sa 2. krát.
  3. Michal Jenčo, syn Miroslava a Anny rod. Demkovej, bývajúci v Čemernom a Adriána Hricová, dcéra Marka a Adriany rod. Matiovej, bývajúca v Čemernom, ohlasujú sa 1. krát.

 

 © 2019 Farnosť Vranov nad Topľou - Čemerné. Všetky práva vyhradené.