Nikdy nie si sám

Práve tu je 239 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Weboví správcovia

Potrebuješ pomôcť či nám chceš niečo odkázať?

Neváhaj a napíš nám na: davidk.daviddz@gmail.com

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt send message

22. nedeľa v cezročnom období

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vedenie modlitieb pred sv. omšami: V týždni 9.9. - 15.9. vedie modlitby pred sv. omšami p. Mária Dobranská.  

Rozpis lektorov: 23. nedeľa v Cezročnom období: 08.00 hod. - r. Nutárova.

Nácvik zboru: V stredu po sv. omši má nácvik spevácky zbor dospelých.

Púť do SAN GIOVANNI ROTONDO: V termíne  14.10. – 21.10. 2018 Vás CK PRIMA pozýva na miesta FLORENCIA  –  ASSISI – MONTE SAN ANGELO - SAN GIOVANNI ROTONDO – LANCIANO  – LORETO za  380 EUR/osoba. Tel.: 057/4431130, 0905443321, www.ckprima.sk; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Odpust v Bazilike: Na budúcu nedeľu, 9. septembra, sme pozvaní sláviť odpustovú slávnosť Narodenia Panny Márie do baziliky minor vo Vranove. Pôjdeme v sprievode-procesii o 9.00 hod. od kostola Fatimskej Panny Márie. Celý program aj s deviatnikom je na výveske.

Veni Sancte: V stredu pri svätej omši budeme vzývať Ducha Svätého zvlášť pre školákov a pedagógov na začiatku nového školského roka. Zároveň požehnáme školské tašky, ktoré môžete priniesť pred sv. omšou dopredu pred oltár.

Prvý piatok: V piatok dopoludnia navštívim chorých, ktorých som navštívil minulý mesiac. Ak sú nejaké zmeny, nahláste to do štvrtka v sakristii. 

OHLÁŠKY:

  1. Tomáš ŠIMČÁK, syn Ľubomíra a Kvetoslavy rod. Maselkovej, bývajúci vo Vranove nad Topľou a Veronika Tkáčová, dcéra Róberta a Adriany rod. Lapuníkovej, bývajúca v Čemernom, ohlasujú sa 1. krát.
  2. Pavol Gromina, syn Jozefa a Heleny rod. Bronišovej, bývajúci v Čemernom a Anna Lengvarská, dcéra Petra a Anny rod. Džačarovej, bývajúca vo Vranove nad Topľou, ohlasujú sa 1. krát.
  3. Jakub DEMČÁK, syn Petra a Anny rod. Labonovej, bývajúci v Čemernom a Helena KRIVÁKOVÁ, dcéra Jána a Heleny rod. Hybalovej, bývajúca vo Vranove nad Topľou, ohlasujú sa 2. krát.
  4. Martin DUDAŠČÍK, syn Jána a Ivety rod. Vlčekovej, bývajúci v Čemernom a Terézia JACKOVÁ, dcéra Miroslava a Márie rod. Tkáčovej, bývajúca vo Vranove nad Topľou, ohlasujú sa 2. krát.
  5. JUDr. Patrik MARKO, syn Štefana a Oľgy rod. Chromej, bývajúci v Čemernom a Ing. Lenka MAKATÚROVÁ, dcéra Jaroslava a Emílie rod. Durkajovej, bývajúca v Malej Domaši, ohlasujú sa 2. krát.
  6. Miroslav ČINČÁR, syn Jozefa a Heleny rod. Bérešovej, bývajúci vo Vranove nad Topľou a Simona KURUCOVÁ, dcéra Jozefa a Viery rod. Harabinovej, bývajúca vo Vranove nad Topľou, ohlasujú sa 3. krát.


© 2019 Farnosť Vranov nad Topľou - Čemerné. Všetky práva vyhradené.