Nikdy nie si sám

Práve tu je 118 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Weboví správcovia

Potrebuješ pomôcť či nám chceš niečo odkázať?

Neváhaj a napíš nám na: davidk.daviddz@gmail.com

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt send message

34. Nedeľa v cezročnom období

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vedenie modlitieb pred sv. omšami: V týždni 2.12. - 8.12. vedie modlitby pred sv. omšami p. Helena Sabolová.     

Nácvik zborov:   V stredu po sv. omši  nacvičuje v kostole pravidelne zbor dospelých, v sobotu o 13:30 v pastoračnom centre detský zbor (zvlášť pozývame prvoprijímajúce deti).

Ondrejovský deň: Vo štvrtok 29.11. sme ako farnosť pozvaní s o. arcibiskupom o 18:00 sláviť sv. omšu v našom farskom kostole a uctiť si relikvie patróna našej arcidiecézy, sv. Ondreja. Pozývam aj birmovancov a deti.

Adventné vence: Na budúcu sobotu večer v starom kostole a v nedeľu v novom pri sv. omšiach požehnám adventné vence, ktoré si prinesiete do kostola. Môžete ich položiť vpredu k oltáru.

Zbierka: Na budúcu nedeľu bude zbierka na charitu. Vďaka za milodary.

Omše na rok 2019: Keďže sa blíži koniec roka, môžete v sakristii nahlasovať úmysly sv. omší na budúci rok. Týka sa to predovšetkým prvého výročia úmrtia ale i okrúhlych životných jubileí. Nejubilejné úmysly sa zapisujú mesiac dopredu, a to v pondelok po tretej nedeli v mesiaci po večernej sv. omši. Úmysly zapisuje výlučne kňaz.

Rekolekcie - sv. Ondrej 1.12.2018: V sobotu 1. decembra nás o. arcibiskup pozýva ku oslave nášho diecézneho patróna sv. Ondreja pri sv. omši o 10:00 v košickej katedrále. Keďže bude prvá sobota v mesiaci, pred svätou omšou sa otec biskup Marek spolu s veriacimi pomodlí pobožnosť fatimskej soboty so začiatkom o 9:00. V našej farnosti bude táto pobožnosť pred večernou sv. omšou v starom kostole.

Zimný štadión: V nedele máme ako farnosť k dispozícii zimný štadión od 16:15 do 17:15. Poprosím účastníkov korčuľovania o poplatok 2 € na dospelú a 1 € na nedospelú osobu. Zodpovedná osoba bude určená.

Bl. sr. Zdenka: Pripomenieme si ju na sviatok sv. Ondreja na konci sv. omše.

Hencovce: Na budúcu nedeľu popoludní bude v kostole pobožnosť sv. ruženca spojená s výmenou tajomstiev už o 14:00, aby sme následne o 14:30 mohli cestovať autobusom do Hencoviec ku hrobu o. Martina Čeľovského.

Rozpis lektorov: 1. Adventná nedeľa: 08.00 hod. - r. Ľ. Gazdu; 10.00 hod. - p. Kavuličová, p. Gedorová.© 2019 Farnosť Vranov nad Topľou - Čemerné. Všetky práva vyhradené.