Nikdy nie si sám

Práve tu je 76 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Weboví správcovia

Potrebuješ pomôcť či nám chceš niečo odkázať?

Neváhaj a napíš nám na: davidk.daviddz@gmail.com

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt send message

13. nedeľa v cezročnom období

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vedenie modlitieb pred sv. omšami: V týždni 7.7. - 13.7. vedie modlitby pred sv. omšami p. Marta Vardžíková.
Prvý piatok: Kvôli slávnosti sv. Cyrila a Metoda navštívim chorých už vo štvrtok 4.7. dopoludnia. A kvôli cyklopúti zanesieme potom najbližšie sv. prijímanie chorým až v nedeľu 14.7. Dajte im to, prosím, vedieť.
FER: Nová ekonomická rada sa zíde v pondelok, 1. júla, o 2000 v priestoroch fary.
Cyklopúť: Od piatka 5.7. začína týždňová farská cyklopúť, kvôli čomu nebudú v pracovné dni ani sv. omše. V nedeľu budú sv. omše ako zvyčajne, celebrovať bude p. Štefan Marián Bankovič OFM. V prípade zaopatrenia či pohrebu obráťte sa, prosím, na farnosť Vranov-Sever (telefón: 057/44 218 07). Na cyklopúť vezmeme so sebou vaše úmysly z krabice označenej Cyklopúť „Tour de Hungary“ (pri východe z kostola).
Výročie sobáša:V rámci Roka sv. Košických mučeníkov pozývame jubilujúcich manželov, ktorí si pripomínajú v tomto roku 50., 60. a 65. výročie manželstva, do Katedrály sv. Alžbety na stretnutie s otcom arcibiskupom, kde dostanú osobitné požehnanie: 13. októbra o 1500. Manželia nech sa prihlásia u svojho farára do 1. októbra 2019.
Nácvik zborov:Zbor dospelých nacvičuje každú stredu v kostole po sv. omši, delené skúšky sú podľa dohody.
Rozpis lektorov: Sv. Cyrila a Metoda: 08.00 hod. – p. Kavuličová, p. Gedorová; 10.00 hod. – rod. Onderková, rod. Lengvarská; 14. nedeľa v Cezročnom období: 08.00 hod. – rod. Mudráková; 10.00 hod. – rod. Slivková.© 2019 Farnosť Vranov nad Topľou - Čemerné. Všetky práva vyhradené.