Úžasne úžasná

Ona, taká úžasne úžasná. Žena, najkrajšia na svete. Korunovaná materstvom. Povýšená zo zeme, sama spieva chválospev pre niekoho ešte Vyššieho. Spieva o Kráľovi, spieva o Synovi, o rodine, o tom, čo príde. Mária Ti sľubuje, že Boh bude tu a splní, čo sľúbil. Pozri sa na ňu, aká je šťastná = blahoslavená. Ponor sa do lásky, o ktorej dnes spieva, čerpaj dnes zo sily, ktorú Ti ponúka, nasleduj jej vďakyvzdanie za všetko dobré, čo jej Boh urobil. 

 

Plug and pray:

Zdravas´, Kráľovná nebeská, Zdravas´, Pani ty anjelská; koreň Jessov, nebies brána, ty si svetu Svetlo dala. Plesaj, Panna najslávnejšia, ty zo všetkých najjasnejšia; milostivá Panna čistá, pros vždy za nás Syna, Krista. 

V akcii:

Netreba robiť veľké veci, dnes Ti stačí spomenúť si na Máriu a pomodliť sa jej chválospev. A aby to nebolo len o Tebe, pomodli sa ho s niekým. 

Bonus:

Zapoj sa dnes do toho, čo sa deje v Cirkvi. Prečítaj si napríklad myšlienky pápeža Františka na sociálnej sieti Twitter. Ak naň náhodou nemáš prístup, klikni na link:http://sk.radiovaticana.va/indiceCat.asp?Redasel=7&CategSel=279 

Evanjelium na dnešný deň:

Lk 1, 46-56 

Viki

(prebraté z fb)© 2018 Farnosť Vranov nad Topľou - Čemerné. Všetky práva vyhradené.